Odpoutejte se, prosím

Rozhovor Petra Horkého s psychoterapeutkou Norou Vláškovou se tolikrát dotkl vědomé komunikace i vědomého přemýšlení člověka nad sebou samým, že jsem neodolal a přidávám ho i na svůj blog.

Zda má něco společného s vědomou komunikací s dětmi? Víc než se na první pohled může zdát. Zpomalte a poslouchejte, nedělejte rychlé závěry, nechte jednotlivé myšlenky dojít až do konce. Dost možná objevíte víc, než jste čekali. Hezký poslech. :O>)

Vstupte do školy vědomé komunikace s dětmi

Začínáme dvoudílným on-line kurzem

"Jak se domluvit s dětmi a dosáhnout spolupráce"

14. a 21. 10. od 17:30 do 20:30 hod

Komunikace s dětmi

Přestaňte se trápit a přijďte společně objevit způsob jak se s dětmi skutečně domluvit. Jak to udělat, aby vás děti poslouchat nemusely, ale chtěly :O>)

Ve dvou podvečerních setkáních objevíte způsob komunikace, který může zásadně ovlivnit prožitek vašeho rodičovství a dětem jejich dětství. I když si možná říkáte: "Naše děti jsou nepoučitelné, nezkrotné, nemožné a nejde s nima hnout, musí z toho vyrůst.", uvidíte, že změna je možná.

Malým, možná neočekávaným bonusem je pak to, že nově naučené způsoby komunikace, přináší jinou kvalitu i do partnerských vztahů. Termín je na spadnutí, přihlaste se co nejdříve :O>)

  • Chcete se dozvídat víc?

    Stačí se zaregistrovat :O>)

    Vaše osobní údaje budou zpracovávány podle platných právních předpisů