Uštvané mámy očima Lidmily Pekařové

Lidmilu Pekařovou cituji velmi rád. V kurzech, stejně jako na přednáškách.

Její životní i profesní zkušenosti spojené s výchovou a vývojem dětí, spolu s její bodrostí a přímočarostí, dávají jasný obraz toho, co s dětmi prožíváme. Stejně jako toho, co prožívají děti s námi a k čemu jim to je.

Pusťte si rozhovor, který s Lidmilou Pekařovou vedla na DVTV Ema Smetana. Vnímejte ho bez předsudků, buďte k sobě upřímní a třeba se v lecčems i poznáte :O>).

Skvělé je, že se z rozhovoru rovnou dozvíte i to, co byste měli dělat jinak. A ještě spíš, co byste měli přestat dělat. Přeji vám hezký poslech i laskavé sebezpytování. :O>)

Nenechte si ujít:

   Dvoudílný on-line kurz

"Jak zvládat vlastní emoce
  a řešit problém s dětmi"

10. a 17. 3. od 17:30 do 20:30 hod

Aneb co dělat, když jsme sami naštvaní, rozčilení, nervózní,... když se potřebujeme s dětmi domluvit...

V tomto dvoudílném on-line kurzu se zaměříme na své pocity a reakce. I rodič je jen člověk, a tak i on má nárok prožívat situace, kdy se sám necítí dobře, je naštvaný, otrávený, vzteklý. Naučíme se s takovými situacemi zacházet tak, abychom pomohli sobě a neztráceli přitom druhé.

Poté co odezněly emoce na jedné i druhé straně, je potřeba potvrdit nebo nově nastavit pravidla a vzájemné vztahy. Dá se to udělat výčtem povinností, výhružkami sankcí, ale dá se to udělat i jinak. A ono "jinak" může být nejen hodně užitečné, ale i hodně důležité.

Naučíme se proto techniku, jejíž pomocí můžeme zvládnout problém tak, že budou s jeho řešením souhlasit děti i my a ještě se posílíme vzájemnou důvěru.

  • Zajímají vás další témata?

    Můžete je dostávat do schránky :O>)

    Odesláním registračního formuláře vyjadřujete SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ dle těchto zásad.