Uštvané mámy očima Lidmily Pekařové

Lidmilu Pekařovou cituji velmi rád. V kurzech, stejně jako na přednáškách.

Její životní i profesní zkušenosti spojené s výchovou a vývojem dětí, spolu s její bodrostí a přímočarostí, dávají jasný obraz toho, co s dětmi prožíváme. Stejně jako toho, co prožívají děti s námi a k čemu jim to je.

Pusťte si rozhovor, který s Lidmilou Pekařovou vedla na DVTV Ema Smetana. Vnímejte ho bez předsudků, buďte k sobě upřímní a třeba se v lecčems i poznáte :O>).

Skvělé je, že se z rozhovoru rovnou dozvíte i to, co byste měli dělat jinak. A ještě spíš, co byste měli přestat dělat. Přeji vám hezký poslech i laskavé sebezpytování. :O>)

Vstupte do školy vědomé komunikace s dětmi

Začínáme dvoudílným on-line kurzem

"Jak se domluvit s dětmi a dosáhnout spolupráce"

14. a 21. 10. od 17:30 do 20:30 hod

Komunikace s dětmi

Přestaňte se trápit a přijďte společně objevit způsob jak se s dětmi skutečně domluvit. Jak to udělat, aby vás děti poslouchat nemusely, ale chtěly :O>)

Ve dvou podvečerních setkáních objevíte způsob komunikace, který může zásadně ovlivnit prožitek vašeho rodičovství a dětem jejich dětství. I když si možná říkáte: "Naše děti jsou nepoučitelné, nezkrotné, nemožné a nejde s nima hnout, musí z toho vyrůst.", uvidíte, že změna je možná.

Malým, možná neočekávaným bonusem je pak to, že nově naučené způsoby komunikace, přináší jinou kvalitu i do partnerských vztahů. Termín je na spadnutí, přihlaste se co nejdříve :O>)

  • Chcete se dozvídat víc?

    Stačí se zaregistrovat :O>)

    Vaše osobní údaje budou zpracovávány podle platných právních předpisů